fbpx

GDPR Academy

Zoznámte sa s našou konzultačnou podporou, vďaka ktorej ihneď získate odborné poradenstvo​

Potrebujete pomôcť so spracúvaním osobných údajov?  Bez hľadania, cestovania, pátrania  a čakania?  Desiatky firiem sa už s nami presvedčilo, že poznať správny postup, ako s osobnými údajmi manipulovať im šetrí peniaze a čas. V dnešnej dobe je dodržiavanie pravidiel zákonného spracúvania údajov pre firmy pomerne zložité.  Na jednej strane je to legislatíva, ktorá tvorí pevné mantinely, na strane druhej je to nedostatok zdrojov pre to, aby mohli byť osobné údaje v každej situácii, s ktorou sa firma počas roka stretne, spracúvané naozaj iba zákonným spôsobom. Pravdepodobnosť, že firma v procesoch spracúvania údajov zakopne je tak pomerne vysoká. Preto sme sa rozhodli poskytovať flexibilnú pomoc – konzultácie online.  Počas konzultácii si prejdeme všetky vaše otázky.

5 dôvodov prečo využiť konzultácie online

 1. Povieme vám, ako osobné údaje vo vašej firme správne spracúvať. Zameriame sa pritom iba na to, čo potrebujete riešiť práve vy.
 2. Nemusíte nikam chodiť. Zostanete u seba vo firme. V tom najinšpiratívnejšom prostredí pre vaše otázky. Stretneme sa nech ste kdekoľvek a odkiaľkoľvek. Zo vzdialených miest a úplne bez cestovania.
 3. Online konzultácie sa môžete zúčastniť aj so svojimi kolegami a pokojne sa pýtať spoločne.
 4. Zoči-voči pribalíme aj zrozumiteľné vysvetlenie, aby bola pre vás konzultácia čo najviac prínosná. Vidíme sa, počujeme sa – ako by ste boli priamo u nás.

Naše skúsenosti s ochranou osobných údajov

Viac ako 75% firiem nemá správne alebo vôbec zavedenú problematiku ochrany osobných údajov do svojej praxe a riskuje tak pokutu alebo ťahanice s kontrolným úradom​.

 • Nie sme len teoritici, ale hlavne praktici, a to už 15 rokov. Preškolili sme stovky zamestnancov a máme odovzdaných desiatky a desiatky povinných dokumentácií, a to z rôznych oblastí. Od poľnohospodárstva, cez školstvo, priemysel, štátnu správu, verejnú správu.  Od malých začínajúcich firiem, až po pevné a stabilné organizácie. 
 • Sme autori odbornej literatúry a tiež prispievatelia v rôznych odborných fórach.
 • V bežne firme snáď už ani neexistuje situácia, s ktorou sme sa nestretli a nevyriešili ju.

Takto bude naša spolupráca pri konzultácii prebiehať

 1. Vyplňte kontaktný formulár, ktorý je nižšie.
 2. Na vašu emailovú adresu vám zašleme dotazník, prostredníctvom ktorého získame bližšie informácie o tom, s čím potrebujete pomôcť.
 3. Dohodneme si termín, kedy videokonferenciu uskutočníme.
 4. Pred jej konaním vám zašleme pozvánku. Jej súčasťou je aj odkaz, prostredníctvom ktorého sa jednoducho pripojíte k videokonferencii.
 5. Počas videokonferencie si prejdeme všetky vaše otázky, prípadne nazdieľame dokumenty. Všetko tak, aby bola konzultácia pre vás čo najviac užitočná.

Potrebujete pomôcť rozhodnúť sa?

Nech sa páči, vyplňte krátky formulár. Budeme vás kontaktovať a všetko potrebné spolu preberieme.

Scroll to Top