GDPR Academy

Zverejňovanie certifikátov zamestnancov

Dobrý deň. Na našej firemnej internetovej stránke chceme zverejňovať získané certifikáty našich zamestnancov. Ich súčasťou sú aj osobné údaje zamestnancov, a to: meno, priezvisko, titul. Môžeme to urobiť?

Odpoveď: Áno, môžete, je však potrebné rešpektovať všetky základné zásady spracúvania. Predpokladám, že cieľom tejto vašej aktivity je podpora predaja, či informovanie zákazníkov o vysokej odbornosti vašich zamestnancov. Odporúčam vám preto disponovať dobrovoľným súhlasom príslušného zamestnanca, ktorého osobné údaje majú byť zverejnené.

Máte otázku? Zašlite nám ju a my vám odpovieme na ňu čo najskôr. Priamo tu v poradni alebo vám odpoveď zašleme na váš e-mail.

Z času na čas zasielame našim klientom a príjemcom spravodaja sumár zaujímavých tém zo sveta GDPR. O tom, aký postup sa nám osvedčil, čo odporúčame, odpovede na otázky, odkazy na články, o ktorých si myslíme, že môžu pomôcť. Je samozrejmosťou, že udelený súhlas s prijímaním spravodaja môžete kedykoľvek odvolať, a to napríklad jednoduchým kliknutím na odkaz, ktorý je súčasťou každej emailovej správy, ktorú od nás obdržíte.
Scroll to Top

Odoslané

Vašu požiadavku spracujeme, a pokúsime sa Vám odpovedať čo najskôr.