GDPR Academy

Je možné spracúvanie údajov uchádzačov opierať o právny základ podľa čl. 88 GDPR?

Otázka: Môžeme pri získavaní osobných údajov uchádzačov o zamestnanie uvádzať ako právny základ spracúvania čl. 88 ods. 1 GDPR?

Obmedzený prístup

Ďalší obsah tohoto článku je dostupný len prihláseným členom GDPR Academy. Prihláste sa, alebo si predplaťte členstvo. Práve teraz je k dispozícii
0
Otázok a odpovedí
0
Dokumentov na stiahnutie
0
Online GDPR kurzy

Scroll to Top

Odoslané

Vašu požiadavku spracujeme, a pokúsime sa Vám odpovedať čo najskôr.