GDPR Academy

Audiozáznam počas pohovoru s uchádzačom, uvádzať ho v záznamoch?

Otázka: Počas pohovoru s uchádzačmi o zamestnanie vyhotovujeme audiozáznamy. Je potrebné toto uvádzať v záznamoch o spracovateľských činnostiach? Alebo postačí, keď do záznamom vložíme len všeobecnú informáciu o spracúvaní osobných údajov počas pohovoru s uchádzačom?

Odpoveď: Povinnosť viesť záznamy o spracovateľských činnostiach je vo všeobecnom nariadení vymedzená v čl. 30. Vedie ich prevádzkovať a sprostredkovateľ, na požiadanie sa predkladajú Úradu na ochranu osobných údajov.

Obmedzený prístup

Ďalší obsah tohoto článku je dostupný len prihláseným členom GDPR Academy. Prihláste sa, alebo si predplaťte členstvo. Práve teraz je k dispozícii
0
Otázok a odpovedí
0
Dokumentov na stiahnutie
0
Online GDPR kurzy

Scroll to Top

Odoslané

Vašu požiadavku spracujeme, a pokúsime sa Vám odpovedať čo najskôr.