GDPR Academy

Máme považovať nášho podnikového lekára za sprostredkovateľa?

Otázka: Považuje sa náš podnikový lekár za nášho sprostredkovateľa? Máme s ním, ako zamestnávateľ, uzatvoriť aj sprostredkovateľskú zmluvu podľa čl. 28 GDPR?

Obmedzený prístup

Ďalší obsah tohoto článku je dostupný len prihláseným členom GDPR Academy. Prihláste sa, alebo si predplaťte členstvo. Práve teraz je k dispozícii
0
Otázok a odpovedí
0
Dokumentov na stiahnutie
0
Online GDPR kurzy

Scroll to Top

Odoslané

Vašu požiadavku spracujeme, a pokúsime sa Vám odpovedať čo najskôr.