GDPR Academy

Máme MOM-ku považovať za sprostredkovateľa, keď pre nás zabezpečuje testovanie zamestnancov?

Otázka: K testovaniu našich zamestnancov aktuálne využívame tzv. MOM-ku. Máme ju považovať za nášho sprostredkovateľa a máme povinnosť uzatvoriť sprostredkovateľskú zmluvu podľa. čl. 28 nariadenia?

Obmedzený prístup

Ďalší obsah tohoto článku je dostupný len prihláseným členom GDPR Academy. Prihláste sa, alebo si predplaťte členstvo. Práve teraz je k dispozícii
0
Otázok a odpovedí
0
Dokumentov na stiahnutie
0
Online GDPR kurzy

Scroll to Top

Odoslané

Vašu požiadavku spracujeme, a pokúsime sa Vám odpovedať čo najskôr.